19 Ara

Lazer İle Altın ve Gümüş Markalama

Geleneksel endüstriyel yöntem, altın ve gümüş gibi değerli parçalarda çoğu zaman oyma işçiliği kullanmıştır. Geçmişte altın ve gümüş gibi pahalı parçaların oyma-kakma gibi üretiminin yapılmış olmasının önemli sebebi bu değerli parçaları özelleştirmek ve kişiye özel kılmaktır. Altın ve gümüşlerin üzerlerine anlamlı yazılar yazılarak da ürünlerin özel olması sağlanmıştır.

altın kolye ucu markalama
Altın Kolye Ucu Markalama

Günümüzde takı üretiminde farklı farklı malzemeler ve değerli metal alaşımlar kullanılmaktadır. Lazer teknolojisi ile birçok metalin kazınabildiği gibi altın ve gümüşü de kolaylıkla kazımakta ve markalama yapmaktadır. Lazer teknolojisi, kuyumcu ve sarraflarında kullandığı üretim ve desenleme teknikleri arasına girmiş olan desen ve markalama konusunda hayli kolaylık sağlamaktadır. Bu alanda yaratıcı tasarımlar çok önemli hale gelmiştir. Tasarımcıların hayallerindeki ürünü ortaya çıkarabilecekleri kolay yöntemlerden biri olan  Lazer ile Altın ve Gümüş Markalama, tasarımların rahatlıkla ortaya çıkmasını sağlamıştır. Lazer markalama teknolojisi ile altın ve gümüş olmak üzere tüm kaynaklarda markalamanın yanı sıra kazıma, kesim ve renklendirme işlemi de yapılabilmektedir.

lazer kesim kolye ucu
Lazer Kesim Kolye Ucu

Makinalarımızın profesyonelliği ve uzman ekibimiz sayesinde hayallerinizi, sizi yansıtan ve size özel olmasını istediğiniz altın ve gümüş ürünleri hayal olmaktan çıkarıp gerçek hayata sunabilir ve bu ürünlerinizi istediğiniz alanda rahatlıkla kullanmanızı sağlayabiliriz. İsterseniz seri olarak üretebilir tüm Türkiye’yle buluşmasına olanak sunabiliriz.

Dilerseniz kendi üretimimiz olarak satışa sunduğumuz lazer markalama makinelerinden edinerek atölyelerinizde, çalışma alanlarınızda, dükkanınızda ve hatta evinizde bile rahatlıkla

kolye ucu markalama
Altın Kolye Ucu Markalama

Kuyum ürünlerinizi kişiye özel tasarımlara dönüştürüp pazara sunabilir veya kendiniz de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda atık oranı en aza indirgenmiş olan makinamızın yanında kapalı ortamlarda zararlı toz ve gazları emmesi açısından opsiyonel olarak sunduğumuz emiş ünitelerimiz de mevcuttur, gönül rahatlığı ile kapalı ve dar ortamlarda kullanabilirsiniz                                                                                                    

Lazer markalama üzerine yapılmış olan bir çok örnek video ve fotoğraf içeren ve hergün daha da fazlası eklenen facebook ve instagram sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın.

Eğer sizde bir lazer markalama makinası almak istiyorsanız buraya tıklayarak modellerimize göz atabilir veya kendinize özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

‘LazerMarket’ İzmir, Konya, Manisa, İstanbul ve Bursada illerinde olmak üzere Yakında Tüm Türkiye’de.

Diğer Blog Yazıları

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?