10 Ara

Lazer Markalama ile En Özel Hediyeler

Yılbaşı Hediyelerinde Lazer Markalama

Hala mükemmel bir yılbaşı hediyesi mi arıyorsunuz? Bireysel “lazer markalama”; anahtarlıklar, ahşap plakalar, bardaklar veya bardak altlıkları gibi öğeleri unutulmaz hediyelere dönüştürür. Bu tür ürünlerin lazerle işaretlenmesini sağlayan atölye imalatçıları genellikle cam, ahşap veya deriyi işaretlemek için en uygun CO2 lazerini uygular. Metaller veya plastikler en iyi yüksek kontrast ve güvenilir kalıcılık için fiber lazer ile işaretlenebilir.

Lazer işaretleyici ile kişiselleştirilebilecek sonsuz sayıda ürün var. Yılbaşı hediyeleri için önerimiz şu şekildedir: Kurabiye kutusu, mumluk, Noel ağacı süsleme, resim çerçevesi, şarap kadehi, çatal bıçak takımı, kahvaltı masası, tahta sandık, deri bileklik, zincir kolye, telefon kılıfı, içki şişesi, asma kilit, çakmak, kalem, barbekü gereçleri, şişe açacağı

Doğum Günleri Hediyelerinde Lazer Markalama

Sevdiklerinizin doğum günlerinde mutlaka onlara özel sürprizler hazırlamak istemekteyiz. Bu da kalıcı olması sebebiyle isimlerine özel ve kullandıkları süre boyunca bizi hatırlayacakları hediyelere bizleri yöneltmekte. Durum böyle olunca da doğum günlerinde kişiye özel hediyeler ön plana çıkmakla beraber, gün geçtikçe de daha da fazla talep edilmekte. Peki nedir bu kişiye özel “doğum günü hediyeleri”?

Bahsettiğimiz gibi isimlerine özel olan; kalem, cüzdan, takı, yastık, tesbih, çerçeve, saat gibi “lazer markalama yöntemi” ile kişiselleştirilmiş hediyeler. Bu şekilde planlanmış ve hazırlanmış hediyeleri tercih ettiğimizde hem doğum günü olan kişi ürünü kullandıkça mutlu olmakta hem de her seferinde bizleri hatırlamaktadır. Bu sebeple doğum günü hediyelerinde kişiye özel ve lazer ile markalanmış yani hediyeyi alacak olan kişinin adı veya adının ve soyadının yazdığı hediyeleri tercih etmeliyiz.

Yıl Dönümü Hediyelerinde Lazer Markalama

Sevdiğiniz insanı mutlu etmenin bir diğer yolu da elbette ona hediyeler almak, sürprizler yapmaktır. Bu durumda da yıl dönümleri oldukça önemlidir. Nedir bu yıl dönümleri? Evlilik yıl dönümü, nişan yıl dönümü, tanışma yıl dönümü gibi çeşitlenmektedir. Bu özel günlerde de sevdiğimiz insanı, eşimizi, nişanlımızı veya sevgilimizi onun adına özel olarak tasarlanmış veya çiftlerin ikisinin de isimlerinin “lazer” ile aldığınız hediyeye işlenmiş olması o hediyeyi daha anlamlı ve özel kılmakta.

Lazer markalama yapılan bu tarz hediyeler ile unutulmaz anlarınızı, unutulmaz hediyeler ile pekiştirmeniz oldukça güzel olacaktır. Hediye seçiminde alelade ve sıradan bir hediye seçmek yerine, sevdiğinizin unutmayacağı bir “sürpriz hediye” oldukça güzel bir seçim olacaktır.

Dini Günlere Özel Lazer Markalama

Pek tercih edilmese de dini günlerde de çevremizde olan sevdiğimiz eşimize, dostumuza veya akrabalarımıza sürprizler hazırlayabiliriz. Onlara o özel dini günü hatırlatacak ve isimleri ile ölümsüzleşecek şık hediyeler tercih edebiliriz. Böylelikle kuru kuru bir kısa mesaj göndermek veya birkaç dakikalığına aramak yerine, ziyaret edip, küçükte olsa o güne özel ve hediyeyi vereceğiniz “kişiye özel” bir hediye tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyelerinde Lazer Markalama

Dünya’da 14 Şubat’ta hemen hemen herkesin aynı anda kutladığı o meşhur gün. Evet “sevgililer günü” ve bu özel günde sevdiğiniz kişiyi unutmayıp, onu mutlu edecek ve ilişkinizi adeta perçinleyecek hediyeleri tercih edebilirsiniz. İkinizin isminin yazılı olduğu ve “Lazer Markalama” yöntemi ile oldukça şık bir görünüme sahip olacak, kişiye özel bir hediye, sizi ve o almış olduğunuz hediyenizi, sevdiğiniz kişi asla unutmayacaktır. Ayrıca sürekli olarak her kullandığınızda veya gördüğünüzde o özel günü yeniden anımsamanızı da sağlayacaktır.

Günümüzde unutulduğunda adeta ayıplanacak kadar popüler olmuş olan bu özel günde de (ki reklam piyasasında ve çeşitli markalar ile unutulmaması adına her türlü çalışma yapılmakta) unutulmayacak ve şık bir hediye seçimi harika olacaktır. Sevgililer günü hediyeleri kapsamında lazer ile kişiye özel tasarlanmış ürünler için örnek verecek olursak; saat, cüzdan, kalem, çakmak, ziynet eşyaları, kemer tokaları, ahşap aksesuar ve süsler gibi oldukça fazla bir ürün yelpazesi ile karşılaşmaktayız aslında. Bu da hediye seçerken çok rahat bir şekilde doğru hediyeyi almamızı sağlamaktadır.

Anneler Günü Hediyelerinde Lazer Markalama

Uğruna her şeyi feda edebileceğimiz canım annelerimiz. Keşke ölümsüz olsun dediklerimiz. Onları, onlara özel olan günlerde de yine onlara özel tasarlanmış hediyeler ile mutlu etmek elbette mükemmel bir seçim olacaktır. Annelerimize alacağımız en iyi “anneler günü hediyesi” elbette onları betimlediğimiz ve sevgimizi ölümsüzleştirdiğimiz özel tasarım ürünler olmalıdır. Bu tarz ürünler de yine lazer teknolojisi ile hem şık hem de zengin içerikli olarak tasarlanabilmekte. Bu özel günde üzerinde Canım Annem yazılı olan bir takı, para cüzdanı veya bir çanta emin olun ki annenizi çok mutlu edecek ve her kullandığında bunu bana oğlum / kızım aldı diyecektir.

Annelerimize özel onlara olan sevgimizi ifade etmek için yine onlara özel tasarlanmış bir hediye seçmek elbette en doğru karar olacaktır. Ayrıca bu seçimi yaparken de lazer markalama ile tasarlanmış bir hediye, şıklığı ile diğer seçenekleri mutlaka geride bırakacaktır.

Babalar Günü Hediyelerinde Lazer Markalama

Canlarımız babalarımız, onları da sadece onlara özel olan “babalar günü” kapsamında hatırlamıyoruz tabi ki. Ancak o özel günü de seçeceğimiz özel bir hediye ile taçlandırmak elbette harika olacaktır. Ayrıca alışılagelmiş ve sıradanlaşmış o meşhur gömlek, kravat vs. çıkmazından da bizi kurtaracaktır. Düşünsenize bir tarafta üzerinde Canım Babam yazılı bir “babalar günü hediyesi” diğer tarafta da x bir markanın gömleği. Hangisi sizce babanızı daha mutlu eder? Kesinlikle ona özel sunduğunuz ve baktıkça onun da canım kızım / oğlum diyebileceği anlamlı bir hediye.

Lazer markalama bu hediye seçiminde de oldukça etkili, kalıcı ve hatırlatıcı bir çözüm ile seçeceğiniz hediyeye duygularınızı aktarmanızda yardımcı olacaktır. Satın aldığınız hediyeye anlam katmak için en doğru seçim tabiî ki de bu olacaktır. Gömlek veya kravat almadan önce en iyisi bir kere daha düşünün ve kalıcı olması sebebiyle mutlaka babanıza alacağınız hediyeye duygularınızı işletmeyi deneyin. Göreceksiniz o lazer ile yazılmış yazıyı gördüğü anda gülümseyecektir.

Mezuniyet Töreni Hediyelerinde Lazer Markalama

Mezuniyet törenleri hayatımızda sadece bir kere yaşayabileceğimiz o özel anlar. Elbette çevrenizdeki sevdiklerinizin de yalnızda bir kere yaşayabileceği an olduğundan siz de o unutulmaz anı kişiye özel bir hediye ile ölümsüzleştirdiğinizde, her mezuniyet töreni anımsandığında siz de hatırlanacaksınız. Örnek verecek olursak avukatlığını eline almış ve mezun olmuş arkadaşınıza hediye edeceğiniz ve üzerinde Av. İsim Soyisim şeklinde lazer ile işlenmiş ve silinmesi imkansız biz yazı bulunan kalemi, her kullandığında sizi hatırlayacak ve mutlu olacaktır.

Artık siz de hediyelerinizi lazer markalama ile kişiselleştirmeye başlayın, bizlere buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz…

Diğer Blog Yazıları

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?