22 May

Portatif Lazer Markalama Makinası

LazerMarketten Yeni Portatif Fiber Lazer Markalama Sistemi…

Diğer yöntemlere kıyasla lazer markalama, markalama konusunda en çok avantajı olan sistemlerdendir. Gelişen günümüzde ise sanayi sistemlerinde ihtiyaçlar arttıkça yeni fikirlere yeni yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Büyük ürünler üreten firmaların lazer markalama sistemi ihtiyacı da bunlardan biridir.

LazerMarket olarak ar-ge bölümümüzde geliştirmiş olduğumuz el terminaline sahip olan fakat gerektiğinde normal bir markalama makinasından farkı olmayan bir ürün tasarladık. Bu sistem sayesinde taşınması zor olan veya sökülemeyecek şekilde birleştirilmiş olan, yüksek adetli veya fabrikadan çıkmaması gereken yarı mamül ürünlere, ürün boyutu farkı olmadan istenilen her ürüne hızlı, kalıcı ve kaliteli markalamalar yapılabilmektedir. Bu işlemler sırasında sarf malzeme ve mürekkep kullanılmadığı için sürekli bakım vs. işlemleri gerektirmemesi aynı zamanda taşınabilir olması özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Kısaca ürünümüzü şu şekilde özetleyebiliriz:Portatif fiber lazer markalama makinesi ile sunulan esneklik, parçalarınızı yerinden hareket ettirmeden, hızlıca markalama yapmak için olanak sağlar. Tekerlekli sistemi ile işletme içerisinde farklı bölümlere kolay taşınır. İstendiği takdirde hareketli lazer kafası sabitlenerek normal bir lazer markalama makinesi gibi de kullanılabilir. El terminalli olduğu için dikey-yatay yüzey farkı olmadan rahatlıkla markalama işlemlerinizi her şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğin ve günümüzün teknolojisi olan ‘’Lazer Markalama Makineleri’’ ile tanışıp numune yapma fırsatı için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, farklı makine modellerimizi görmek için buraya tıklayabilir, örnek video ve fotoğraflarımızı görmek için ise buraya tıklayıp galerimize göz atabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?