ALÜMİNYUM ETİKET

Alüminyum Etiket

 

Günümüzde üretilen her ürüne kolaylıkla tanınması, takip edilmesi ve bulunması amacıyla etiketleme çalışmaları yapılmaktadır ve gerek sağlamlığı gerek dayanıklılığı açısından genelde alüminyum etiketler tercih edilmektedir.

Birçok farklı türü olan etiketlerin daha dayanıklı ve kalıcı olması açısından firmamızda eloksal kaplamalı alüminyumları lazer ile markalayarak etiket çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Kullanım alanı çok geniş olduğundan farklı boyutlarda ve kalınlıklarda bulunabilir.

Aynı zamanda karışıklık olmaması ve göze daha çok hitap etmesi açısından farklı renk kolajları da etiket çeşitlerine eklenmiştir.

Bulunabilir, düşük maliyetli ve markalama hızı bir o kadar yüksek olduğundan saniyeler içinde etiketleriniz hazırlanmış olur.

Bazen seri numarası bazen model numaraları bazen de ürünün tanıtıcı bilgilerini veya firma bilgilerini aktardığımız bu etiketlerin kolaylıkla markalanması ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması açısından çoğu firmanın tercih sebebidir.

Üretilen her etiket çift taraflı bant yardımıyla yada perçinlemek suretiyle ürün üzerine sabitlenir ve uzun yıllar kalıcı hale gelir.

 

Alüminyum etiketi neden mi tercih etmeliyiz:

– Düşük maliyetlidir

– Bulunabilir bir malzemedir

– Yüksek markalamanma hızına sahiptir

– Darbe dayanımı yüksektir

– Isıya ve korozyona karşı dirençlidir

– Üzerindeki boya ömrü uzundur

– Kolay sabitlenir

– Farklı renklerde bulunabilir

– Tüm hava şartlarına uygundur

Sizlerde Alüminyum Etiket yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilir, alüminyum etiket makinası almak istiyorsanız ise buraya tıklayarak makina modellerimize göz atabilirsiniz.

[wpforms id=”1306″ title=”true” description=”false”]

Diğer Hizmetlerimiz

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?