16 Ağu

Mobil Markalama Hizmeti – Markalamada Hızlı Çözüm

 

1996 dan beri markalama işlemi yapıyoruz. İzmir , İstanbul, Bursa, Manisa ve Konya’daki yerlerimizde bulunan 10 çeşit ve 60 tan fazla makinalarımız ile her türlü metal üzerine , yedek parça üzerine markalama, karekod – seri numarası markalama, pano markalama, metal etiket, aluminyum etiket yapıyoruz.
Yılların verdiği tecrübeyle markalama işini bambaşka bir boyuta taşıyoruz ve artık markalama hizmetini, mobil markalama adıyla firmanıza getiriyoruz.

Mobil Markalama

Mobil Markalama, LazerMarketin siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için kurduğu, kendi ürettiği makinalarıyla işyerinize gelerek yardımcı olduğu çalışma sistemidir.

Bu şekilde taşınamayacak büyüklükte olan kalıp parçalarınız veya yüksek adetli ürünleriniz yada sökülemeyecek şekilde birleştirilmiş olan malzemelerinizin basit bir şekilde markalanması sağlanacak ve getir götür işlemlerinden geçmelerine gerek kalmadan, firmamızın göndermiş olduğu görevli personel tarafından bütün markalama işlemleriniz yerinde sağlanacaktır.

* Kolay

*Etkin

*Hızlı

* Kaliteli

*Zamandan tasarruf

*Siz isteyin biz gelelim

Eğer sizin de malzemelerinizi getirip yazdırmaya fırsatınız olmuyorsa, yada yerinden oynatmak istemediğiniz ürünlerinizin markalanması gerekiyorsa buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fason markalama için de diğer sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LAZER MARKALAMAYI NEDEN TERCİH ETMELİYİZ ?

İstediğiniz ürünün daha kalıcı olmasını, daha ekonomik olmasını, daha temiz ve güvenli bir sonuç almak istiyorsanız lazer markalamayı seçmelisiniz. Birçok nedenlerden dolayı geleneksel yöntemlerin yerini lazer almıştır. Ekonomik bakımdan işçi emeği olmadığı için, daha kalıcı olduğu için  tüm uygulama alanlarının seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Gerek otomotiv sanayi gerek tekstil sanayi lazer markalamayı kullanmaktadır. Su geçirmez bir yapısı olması aşınmasının az olması tercih edilme nedenlerinden biri olmuştur. Fiyat konusunda da daha cep dostudur.

LAZER MARKALAMA İLE HANGİ TÜR MALZEMELER İŞLENEBİLİR ?

Bu yönden markalamanın çok geniş bir yelpazesi vardır. Birkaçına örnek verirsek eğer; paslanmaz çelikler ve diğer türevleri, plastik ürünler, kaplama içeren tüm metaller, bakır, alüminyum,  titanyum, bronz gibi tüm ürünlere markalama işlemi yapılabilmektedir. Üstelik rafa kaldırılan geleneksel yöntemlere göre daha kalıcı ve daha ekonomik bir seçenektir. Hangi türde ürüne markalama yaparsanız yapın, bu ister tahta olsun ister plastik renginde bir değişiklik ya da istediğiniz şeklin yapısında bir bozukluk olmayacaktır. Daha temiz bir çalışma gerçekleşecektir. Daha sessiz ve gürültüsüz bir ortam olacaktır. Bu konu da daha detaylı bir bilgi almak adına lütfen bizimle iletişime geçiniz. Her türlü sorunuza cevap verileceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Diğer Blog Yazıları

Leave A Comment

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?