16 Ağu

Mobil Markalama Hizmeti – Markalamada Hızlı Çözüm

 

1996 dan beri markalama işlemi yapıyoruz. İzmir , İstanbul, Bursa, Manisa ve Konya’daki yerlerimizde bulunan 8 çeşit ve 40 tan fazla makinamızla her türlü metal üzerine , yedek parça üzerine markalama, karekod seri numarası markalama, pano markalama, metal etiket, aluminyum etiket yapıyoruz.
Yılların verdiği tecrübeyle markalama işini bambaşka bir boyuta taşıyoruz ve artık markalama hizmetini, mobil markalama adıyla firmanıza getiriyoruz.

Mobil Markalama

Mobil Markalama, LazerMarketin siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için kurduğu, kendi ürettiği makinalarıyla işyerinize gelerek yardımcı olduğu çalışma sistemidir.

Bu şekilde taşınamayacak büyüklükte olan kalıp parçalarınız veya yüksek adetli ürünleriniz yada sökülemeyecek şekilde birleştirilmiş olan malzemelerinizin basit bir şekilde markalanması sağlanacak ve getir götür işlemlerinden geçmelerine gerek kalmadan, firmamızın göndermiş olduğu görevli personel tarafından bütün markalama işlemleriniz yerinde sağlanacaktır.

* Kolay

*Etkin

*Hızlı

* Kaliteli

*Zamandan tasarruf

*Siz isteyin biz gelelim

Eğer sizin de malzemelerinizi getirip yazdırmaya fırsatınız olmuyorsa, yada yerinden oynatmak istemediğiniz ürünlerinizin markalanması gerekiyorsa buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fason markalama için de diğer sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Diğer Blog Yazıları

Leave A Comment