Lazer Markalama Ankara

Lazer Markalama Ankara

Lazer markalama Ankara hizmeti bir yüzeye kuvvetli ışık uygulanıp gerçekleştirilen kalıcı kod oluşturma işlemidir. Bu işlemin yapım aşamasında markalama yapılacak yüzeyin üzerine kuvvetli bir şekilde ışık uygulanmaktadır. Böylelikle belirlenen resim ya da resimler markalama makinesiyle istenilen yüzeye aktarılmaktadır. Lazer markalama hizmetinde karbon, fiber ya da UV gibi uygulama seçenekleri mevcuttur.

Lazer Markalama Ankara Makineleri Nasıl Çalışır?

Bu markalama tekniğinde pek çok farklı makine tipi vardır. Bu doğrultuda sanayi tipi büyük lazer makineleri vardır. Bunun yanı sıra günümüzde gelişen teknolojik koşullar ile beraber portatif markalama makineleri de mevcuttur.

Nasıl bir makine tercih edilirse edilsin temel olarak aynı mantık doğrultusunda lazer markalama hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu noktada makineler yoğun ve özel bir ışık dalgasıyla önceden belirlenen verileri mevcut ışık aracılığıyla istenilen yüzeye istenilen boyutta işlemektedir.

Lazer markalama Ankara hizmeti dâhilinde her türlü zemine her türlü veri aktarılabilmektedir. Bu yöntem aracılığıyla aktarılan bilgi kalıcıdır. Bu nedenle lazer markalama en verimli ve güvenli yöntemler arasında yer almaktadır.

Bu teknik dâhilinde özellikle de değerli eşyalar ve sağlık sektörü için ilaç sanayisi üzerine bu makineler tercih edilmektedir. Böylelikle kodlama işlemi sorunsuz ve profosyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üstelik lazer markalama işlemi sayesinde sahtecilik işlemleri daha rahat bir şekilde anlaşılmaktadır.

Lazer Markalamanın Avantajı Nedir?

Günümüzde artan sahtecilik ve sahte ürün üretiminden dolayı firmalar zorluk çekmektedir. Lakin belirli ve kalıcı özellikler aracılığıyla gerçekleştirilen lazer markalama işlemini tercih eden firmaların ürünlerinin sahtesi üretilememekte ya da rahatlıkla anlaşılmaktadır.

Çünkü lazer markalamayla gerçekleştirilen işlemler uzun süre silinmemektedir. Üstelik kalıcı bir şekilde yapılmaktadır. Lazer markalama Ankara hizmetinde kod işlemlerinin değiştirilmesi ya da yok edilmesi mümkün değildir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir