Lazer Market Hizmetleri

Lazer Market Hizmetleri

Lazer Market birçok alanda, sektörde ve Türkiye’nin tüm illerine markalama lazer market hizmetleri vermektedir. Lazer markalama malzemelere kalıcı bir şekilde marka, logo ya da farklı bilgileri uygulamak adına yapılan bir işlemdir. Bunun yanı sıra Lazer Market Hizmetleri mobil markalama, fason markalama, lazer kaynak, servis yedek parça hizmetleri vermektedir.

Lazer Market Hizmetleri

Mobil Markalama: Mobil markalama işlemi , lazer markalama makineleri ile yapılan ve işletmenize getirilip yapılan bir çalışma sistemidir. Ancak bu işlem taşınması zor parçalara, taşıma anında zarar görebilecek malzemelere, patentli ve gizli tutulması gereken tasarılarınıza ve son olarak zaman kaybettirecek durumlarda uygulanır. Bu şekilde müşteriler hem zamandan tasarruf ediyor hem de maliyet düşüyor.

Fason Markalama: Fason markalama hizmetinde alt hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca verilmiş olan markalama hizmetinde adet sınırı yoktur. Fason markalama içinde ihtiyaca göre verilen hizmetler ise şunlardır;

Divizör ile lazer markalama, eksenli lazer markalama, lazer ile oyma, lazer metal temizliği lazerle kauçuk kalıbı temizliği ve büyük pano markalamadır. Fason markalama hizmetinde lazer ile yapılabilen pantograf, krom oksidasyon, cam markalama, plastik karbonizasyon, ahşap markalama, metal parlatma ve daha birçok işlem türü vardır.

Lazer Kaynak: Lazer kaynak yüzeye çarpan yoğun ve ince bir ışık uygulaması ile, oluşan ısı ve malzemelerin birleşmesini sağlayan bir işlemdir. Lazer ışını alüminyum, titanyum, karbon çelik, nikel, platin ve daha birçok malzemeyi kaynaklamak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra lazer kaynağın getirdiği bir çok avantajı da vardır. Avantajlar ise;

  • Kolay bir şekilde alaşımlı metaller ile çalışır,
  • Derin ama dar kaynaklar üretir,
  • Kaynaklarda az bir bozulma olasılığı vardır,
  • Küçük ve ince olan bileşikler de kaynaklanabilir.

Servis Yedek Parça: Servis yedek parça alanında ise stokta bulunan yedek parçalar sayesinde müşterilere kısa sürede dönüş sağlanabiliyor. Lazer markalama ve lazer kaynak makinelerinin arızalanması halinde arıza tespiti yapılıp kısa sürede giderilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir