Metal Ürün Üzerine Markalama

Metal Ürün Üzerine Markalama

Metal ürün üzerine markalama hizmeti farklı araç gereçler kullanılarak yapılmaktadır. Bunlardan birkaçı lazer markalama, nokta vuruşlu markalama, fiber lazer markalama, kimyasal markalama, elektrokimyasal markalamadır. Lazer markalama işlemi yapılırken lazerden faydalanılır ve işlem daha kalıcı hale gelir. Metal ürün üzerine markalama hizmeti yaptırmak istiyorsanız detaylı bilgi için firmamız Lazer Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Metal Ürün Üzerine Markalama
Metal Ürün Üzerine Markalama

Metal Ürün Üzerine Markalama Nedir?

Metal ürün üzerinde markalama metal yüzeylere yapılan kalıcı bir işlemdir. Markalama işlemiyle metalin üzerine bilgiler de eklenebilmektedir. Bunun yanı sıra marka veya logolar da bu işlem ile kalıcı bir şekilde metal yüzeyine eklenmektedir. Bu işlem yapılırken metale uygun araç gereç seçilmekte ve işlem tamamlanmaktadır.

Metal ürün üzerinde markalama işlemi, üründen faydalanarak marka bilinirliğini arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda ürün üzerine markalama işleminin yapılması sahteliğin önüne geçmektedir çünkü kendinize özgü bir logo veya marka adı bu işlemle ürüne eklenebilmektedir. Bu işlemin avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. En büyük avantajı kalıcı bir işlem olmasından kaynaklı uzun süre marka adı logosu vb. üzerinde taşıyacağından aradan yıllar geçse bile marka adına ulaşılabilecek ve memnun müşterilerin farklı bir ürün ihtiyacında da tercih etmelerini sağlayacaktır. Dezavantajları arasındaysa renk seçeneklerinin sınırlı olması ve seçilen markalamanın zorluğundan kaynaklı işçilikte dezavantajları bulunmaktadır.

Metal Ürün Üzerine Markalama Fiyatları

Metal ürün üzerine markalama fiyatları; metalin üzerine yapılacak markalamanın ne ile yapılacağına, markalamanın boyutuna, metalin türüne, istenilen markalamanın detaylarına bağlıdır. Bu durumdan dolayı metal ürün üzerine işlem yaptırmanın fiyatı hakkında net bir bilgiye ulaşılmamaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için metale ait bilgileri, markalamanın yapılacağı alanı, markalama şeklini vb. tüm detayları da bulundurarak doğrudan firmamız Lazer Market ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir